O Nas

Jesteśmy firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu instalacji do kompleksowego doposażenia Twojego pojazdu z grupy VAG. Produkujemy wiązki elektryczne pomagające rozszerzyć wyposażenie o systemy wspomagające kierowcę, w które Twój samochód nie został wyposażony wyjeżdżając z fabryki: czujniki parkowania, kamera cofania, moduły bluetooth, podgrzewanie i elektryka foteli, a także asystenty typu Side Assist (czujnik martwego pola lusterek), ACC (aktywny tempomat) i wiele innych.

 Do produkcji naszych wiązek stosujemy surowce z najwyższej półki, by jakość, wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność nie odbiegały od oryginału. Stosujemy tylko nowe elementy, testowane przez nas pod każdym kątem.
 
Poza produkcją wiązek nasze usługi obejmują również rozbudowanie wyposażenia Twojego pojazdu, diagnostykę poprzez legalny i profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwalający prawidłowo określić usterkę i aktualizować oprogramowania sterowników w pojeździe.
 
Jakość naszej pracy i zadowolenie naszych klientów zawsze jest dla nas priorytetem. Służymy pomocą i wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień drogą mailową, lub telefonicznie.

Serwis niniejszy wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies.Link do polityki cookies w stopce adresowej.